Tereny, działki, grunty - sprzedaż, dzierżawa - komercyjne, inwestycyjne przemysłowe - Katowice Śląsk  
Oferta Nr: GS-3088 Rodzaj: działka, teren Transakcja: sprzedaż Cena: 20 496.00 PLN
 
DANE SZCZEGÓŁOWE
 
WOJEWÓDZTWO: śląskie
MIASTO: Sosnowiec
DZIELNICA: Zagórze
POW. OBIEKTU: 450.00 m2

OPIS OFERTY:
Działka zlokalizowana jest przy północnej granicy miasta Sosnowca w obrębie dzielnicy Zagórze; na pograniczu z Dąbrową Górniczą, w bezpośrednim sąsiedztwie hali targowej EXPO Silesia.

Powierzchnia działki  wynosi 20 496 mkw. Działka znajduje się na terenie objętym obowiązującym planem miejscowym . Aktualne jej przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego umożliwia realizację obiektów o funkcji hotelowej; biurowe oraz handlowej.

 

Teren inwestycyjny położony jest w dzielnicy Zagórze, którego północno‐wschodnią   i północno‐zachodnią granicę stanowi granica miasta Sosnowca z miastem Dąbrową Górniczą a południowa granica przebiega wzdłuż ogrodzenia terenów przemysłowych  i zjazdu z trasy DK 94 do ul. Braci Mieroszewskich. Nieruchomość od południa i wschodu graniczy z Centrum Targowo‐Wystawienniczym Expo Silesia, stanowiącym jedną   z ważniejszych wizytówek miasta i regionu oraz naturalny obszar kumulowania aktywności biznesowych w regionie. Expo Silesia jest największym centrum targowym na terenie aglomeracji śląskiej, z dużym potencjałem dalszego intensywnego rozwoju.

 

PROPONOWANE ZAGOSPODAROWANIE  TERENU INWESTYCYJNEGO:

*usługi i administracja;

*usługi turystyki, hotel;

*obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży do 2000 mkw.;

*obiekty i urządzenia transportu samochodowego;

Informacja z dn. 11/08/2020 | Źródło wydruku http://www.tereny.biz.pl
Działamy w Grupie 4invest Commercial Real Estate.
INFOLINIA 0801 011 581 lub +4832 3404832